O Marce

Twierdza Europa to marka odzieżowa klasy Premium dla ludzi szukających oryginalnego wzornictwa, a jednocześnie chcących wyrazić swój patriotyzm oraz chrześcijańską tożsamość.

Całość produkcji naszej marki odbywa się w Polsce. Do szycia koszulek używamy wysokogatunkowej bawełny czesanej, która w połączeniu z unikalnymi wzorami czyni nasz produkt ekskluzywny. Nie produkujemy na masową skalę - stawiamy na najwyższą jakość. Do bawełny dodajemy małą domieszkę włókien elastanu, który jest niezwykle wytrzymały - pomaga utrzymać odpowiedni kształt koszulce i zapewnia lepsze dopasowanie do sylwetki.

Materiały z jakich szyjemy, posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, nie zawierają żadnych czynników rakotwórczych, barwników azotowych oraz alergizujących, a także innych szkodliwych związków. Kupując nasz produkt, masz gwarancję jakości Premium.

Rok założenia marki Twierdza Europa definiujemy na maj 2017, jednak sam pomysł i przygotowania rozpoczęliśmy dużo wcześniej.

Właścicielem marki jest firma:

Cordatus Media Damian Kowalski

ul. Batalionów Chłopskich 50, 25-671 Kielce

REGON: 364600442, NIP: 9591784244.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl