Zwroty i reklamacje

Reklamacja

Szanowny Kliencie, dbamy o Twoje prawa, w tym także o prawo do złożenia reklamacji. Reklamację możesz złożyć na przykład: 

 1. Pisemnie na adres i dane firmy: Cordatus Media, ul. Batalionów Chłopskich 50, 25-671 Kielce.
 2. W formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@twierdzaeuropa.pl.
 3. Składając reklamację mogę Państwo skorzystać z naszego formularza reklamacyjnego do pobrania.

Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się w powyższym terminie oznacza, że uznaliśmy reklamację za uzasadnioną.

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług. Dodatkowe ograniczenia związane z reklamacją produktu dotyczące klientów nie będących konsumentów mogą być zawarte w regulaminie naszego sklepu.

Wymiana

Zależy nam na Państwa wygodzie, dlatego każdy zakupiony towar w naszej firmie można bezproblemowo wymienić na inny rozmiar w ciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki. Twierdza Europa to rzetelna marka odzieżowa, która gwarantuje, że zakupy na naszej stronie internetowej są bezpieczne.

 1. Wymianie podlegają wyłącznie towary nieuszkodzone
 2. Decydując się na wymianę produktu na inny rozmiar płacisz wyłącznie za odesłanie produktu do sklepu, przedmiot wymieniany wysyłany jest na koszt naszego sklepu.
 3. Przed wymianą prosimy uprzednio o kontakt mailowy biuro@twierdzaeuropa.pl w celu sprawdzenia dostępności rozmiaru wymienianego produktu.
 4. Prosimy do wymienianego towaru dołączyć wypełniony formularz wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację wymiany.
 5. Wymieniany towar wraz z formularzem należy przesłać na poniższy adres:
  Cordatus Media, ul. Batalionów Chłopskich 50, 25-671 Kielce.

Zwrot

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w naszym Sklepie Internetowym Twierdza Europa w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 1. Pisemnie na adres i dane firmy: Cordatus Media, ul. Batalionów Chłopskich 50, 25-671 Kielce
 2. W formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@twierdzaeuropa.pl

  Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na naszej stronieOdstąpienie od umowy. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  Zwracaną rzecz wraz z dowodem zakupu proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: Cordatus Media, ul. Batalionów Chłopskich 50, 25-671 Kielce, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.
  Informujemy również, że nie przyjmujemy towaru przesłanego do nas w formie przesyłek za pobraniem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl